HAKKIMIZDA
Video Texas Hold'em Poker
Sui'nin en yeni oyunu, Texas Hold'em pokerin ilk ve tek arcade versiyon sürümü olan Video Texas Hold'em 23 Kasım'da piyasada!
Amerikano Piyasa'da
Dünyada Carioca ve Contract Rummy isimleriyle bilinen, Amerikano artık iOS cihazlarda.

Sui Bilgi Teknolojileri Ltd.

2007 yılında Ankara’da kurulan Sui Ltd., Özel Şirketler ve Devlet Kuruluşları için güvenilir bir danışman ve iş ortağı olmuş ve uluslarası üreticileri de Türkiye’de temsil etmiştir.

Bu konulardaki çalışma ve projelerini halen sürdüren şirket, 2011 yılında ürün ve hizmet kapsamını genişleterek Bilgi Teknolojileri sektörüne giriş yapmış ve 2012 yılında mobil cihazlar için uygulamalar hazırlamaya başlamıştır. Bu alanda uzmanlaşmış kadrosuyla kendi uygulamalarını oluşturmanın yanı sıra özel ihtiyaçlar doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı müşterilere, kişiye özel uygulamalar da geliştirmektedir.

HABERLER
Video Texas Hold'em Poker

Yenilikçi tarzını piyasaya sürdüğü her oyunuyla perçinleyen firmamız, bu defa dünyanın en popüler Poker oyunlarından birini yepyeni bir tarzda yorumlayarak, yeniden iOS kullanıcılarıyla buluşuyor.

Çok yaygın bir şekilde oynanan ve ülkemizde "Makina Pokeri" olarak bilinen Arcade Poker türü ile Texas Hold'em Poker'i, kolay kullanımlı ve güzel bir tasarım ile bir araya getiren Video Texas Hold'em Poker bu türde geliştirilmiş ilk oyun olma özelliğine sahip.

23 Kasım'da piyasaya sürülecek olan uygulama, kullanıcılarına prosedür uygulamadan, uzun zaman oyun içinde vakit harcamalarına neden olmadan; web üzerinden oynanan diğer pokerle ile aynı zevki tattırmayı hedefliyor. Şimdiden bol şans!

HABERLER
Amerikano Piyasa'da

Sui Bilgi Teknolojileri tarafından üretilen ve piyasaya sürülen Amerikano, bu oyun türünün dijital ortama aktarılan ilk oyunu olma özelliğine sahip. Şimdilik sadece Apple cihazlarda kullanılabilen uygulamanın, çok yakında Android ve Windows Phone cihazlara uygun uygulamalarının da hazırlanması planlanıyor.